Powrót do domu 2

Informacje o dziele

Tytuł dzieła :"Powrót do domu 2"
Autor dzieła :Diana Żarów
Technika :Olej na płótnie
Materiał :Płótno
Wysokość :120 cm
Szerokość :80 cm
Data powstania :2022 r.
Szerokość w ramie :132 x 93 cm
Cena wywoławcza :7000 zł

„Powrót do domu 2”

Obraz „Powrót do domu 2” będzie wystawiony podczas wystawy przedaukcyjnej oraz będzie przedmiotem I AUKCJI DOMU AUKCYJNEGO „IGLICA”: