Jarosław Jaśnikowski - porzucony parowóz

Informacje o dziele

Tytuł dzieła :"Porzucony parowóz"
Autor dzieła :Jarosław Jaśnikowski
Technika :Olej na płótnie
Materiał :Płótno
Wysokość :25 cm
Szerokość :45 cm
Data powstania :2023 r.
Szerokość w ramie :42,5 x 62,5 cm
Cena wywoławcza :18000 zł

„Porzucony parowóz”

Obraz „Porzucony parowóz” będzie wystawiony podczas wystawy przedaukcyjnej oraz będzie przedmiotem I AUKCJI DOMU AUKCYJNEGO „IGLICA”: