Dan Jacobson - La Salamandre (Chœur de Beauvais)

Informacje o dziele

Tytuł dzieła :"La Salamandre (Chœur de Beauvais)"
Autor dzieła :Dan Jacobson
Technika :Olej na płótnie
Materiał :Płótno
Wysokość :130 cm
Szerokość :97 cm
Data powstania :2013 r.
Szerokość w ramie :138 x 105 cm
Cena wywoławcza :25000 zł

„La Salamandre (Chœur de Beauvais)”

Obraz „La Salamandre (Chœur de Beauvais)” będzie wystawiony podczas wystawy przedaukcyjnej oraz będzie przedmiotem I AUKCJI DOMU AUKCYJNEGO „IGLICA”: