Informacje o dziele

Tytuł dzieła :"Gra w szachy"
Autor dzieła :Iwan Kulik
Technika :Olej na płótnie
Materiał :Płótno
Wysokość :140 cm
Szerokość :100 cm
Data powstania :2022 r.
Cena wywoławcza :6000 zł

„Gra w szachy”

Obraz „Gra w szachy” będzie wystawiony podczas wystawy przedaukcyjnej oraz będzie przedmiotem I AUKCJI DOMU AUKCYJNEGO „IGLICA”: