Klaudia Karasek - Przestrzeń osobista

Informacje o dziele

Tytuł dzieła :"Przestrzeń osobista"
Autor dzieła :Klaudia Karasek
Technika :Olej na płótnie
Materiał :Płótno
Wysokość :100 cm
Szerokość :80 cm
Data powstania :2022 r.
Szerokość w ramie :109 x 89 cm
Cena wywoławcza :9000 zł

„Przestrzeń osobista”

Obraz „Przestrzeń osobista” będzie wystawiony podczas wystawy przedaukcyjnej oraz będzie przedmiotem I AUKCJI DOMU AUKCYJNEGO „IGLICA”: