Informacje o dziele

Tytuł dzieła :"Ofiarowanie"
Autor dzieła :Krzysztof Wiśniewski
Technika :Olej na płótnie
Materiał :Płótno
Wysokość :100 cm
Szerokość :120 cm
Data powstania :2023 r.
Cena wywoławcza :18000 zł

„Ofiarowanie”

Obraz „Ofiarowanie” będzie wystawiony podczas wystawy przedaukcyjnej oraz będzie przedmiotem I AUKCJI DOMU AUKCYJNEGO „IGLICA”: