Informacje o dziele

Tytuł dzieła :"Jungle"
Autor dzieła :Janusz Orzechowski
Technika :Olej na płótnie
Materiał :Płótno
Wysokość :115 cm
Szerokość :115 cm
Data powstania :2022 r.
Cena wywoławcza :9000 zł

„Jungle”

Obraz „Jungle” będzie wystawiony podczas wystawy przedaukcyjnej oraz będzie przedmiotem I AUKCJI DOMU AUKCYJNEGO „IGLICA”: